Rukometašice Srbije poražene od Crne Gore u kavlifikacijama za EP: Iznenađenje izmaklo za dlaku

Dnevnik 29.02.2024  |  Dnevnik.rs

Rukometašice Srbije izgubile su od Crne Gore u trećem kolu grupe 6 u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

Uvodni minuti protekli su u znaku gošći koje su igralo konkretno u napadu, bez mnogo dodavanja, dok su pokretljivom odbranom terale domaće igračice na greške i šut uz podignutu ruku sudija. Bek Srbije Jovana Jovović isključena je na dva minuta, a taj period Crnogorke su iskoristile da uvećaju razliku te su nakon deset minuta igre imale četiri gola više (3:7). Sredinom prvog poluvremena popravile su realizaciju naše devojke, ali su Crnogorke i dalje lako pravile