"Jao... O čemu se ovde radi?!" Skandalozan meč u komšiluku! Komentator ne može da se sabere, navijači traže da se ugasi liga video

Kurir 29.02.2024
"Jao... O čemu se ovde radi?!" Skandalozan meč u komšiluku! Komentator ne može da se sabere, navijači traže da se ugasi…

U Crnoj Gori je postignut blago rečeno čudan gol, jer se defanzivac praktično sklonio od napadača i pustio ga da šutira.

Srpski fudbaler Bojan Matić postigao je gol za Dečić protiv Mladosti iz Donje Gorice (3:0) koji je za kratko vreme postao hit na društvenim mrežama. Nažalost, ne jer je u pitanju majstorija, nego jer je mnogima čudan način na koji su se fudbaleri poraženog tima branili na svom terenu u Podgorici. Sporna situacija koja se "zavrtela" desila se u trećoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena kada je Matić bez ikakvog bloka imao priliku da šutira sa 10-11 metara,