Očajna zvezda izgubila od lošeg Bajerna: Antipropaganda košarke u Minhenu, crveno-beli potpuno nemoćni, top 10 je završena priča!

Kurir 01.03.2024
Očajna zvezda izgubila od lošeg Bajerna: Antipropaganda košarke u Minhenu, crveno-beli potpuno nemoćni, top 10 je završena…

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Bajerna u Minhenu rezultatom 74:66 u utakmici 27. kola Evrolige.

Zvezda je ostala na 16. mestu na tabeli sa 10 pobeda i 17 poraza sa samo teorijskim šansama za razigravanje. Sa druge strane Bajern je ovom pobedom na skoru 12-15 i u aktivnoj igri za top 10. Gledali smo jako lošu košarku u Minhenu. Zvezda je odlično ušla u meč, povela 11:4 i 19:10 i potpuno stala. Bajern pravi seriju 13:0 i potpuno preokreće rezultat. A onda pravi festival promašaja na obe strane i 32:27 na poluvremenu za domaćina. Slična priča i u nastavku. Jako