"Nisam srećan kako smo igrali u napadu": Sferopulos se oglasio posle utakmice Bajern - Zvezda

Večernje novosti 01.03.2024

TRENER Crvene zvezde Janis Sferopulos izneo je utiske posle poraza crveno-belih u 27. kolu Evrolige od Bajerna u Minhenu (74:66).

Foto: EPA-EFE/Georgia Panagopoulou Grčki stručnjak nije bio zadovoljan igrom svog tima, pre svega u napadu. I ne čudi njegovo takvo raspoloženje s obzirom na to koliki broj poena su postigli njegovi izabranici. - Mislim da samo danas dobro započeli utakmicu. U napadu smo imali dobar protok lopte. Bili smo vrlo koncentrisani na ono što smo planirali. Ali, Bajern je zategao obranu u poslednjim minutima prve četvrtine. Vratili su se, nismo uspeli to da kontrolišemo.