Luton pošteno namučio favorita: Aston Vila strepela do samog kraja, pa na kraju ipak slavila! (video)

Hot sport 02.03.2024

Važan trijumf za ekipu iz Birmingema Aston Vila je ostvarila tesnu pobedu nad ekipom Lutona rezultatom 3:2 u okviru 27. kola Premijer lige, u susretu koji je pružio uzbuđenje do poslednjeg trenutka.

Prvo poluvreme obeležio je Oli Votkins iz Aston Vile, postigavši dva gola u 24. i 38. minutu. Međutim, Luton je pokazao karakter u drugom poluvremenu, smanjivši rezultat golom Čonga u 66. minutu. Nastavljajući s ofanzivnim pristupom, Luton je izjednačio u 72. minutu golom Morisa. Kada je izgledalo da će se meč završiti bez pobednika, Luka Dinj iz Aston Vile je postigao odlučujući gol na asistenciju Dijabija, osiguravši tri boda za svoj tim. Ova pobeda podigla je