Pančevci bili hrabri u prvom poluvremenu: Partizan slavio nad Železničarom (video)

Dnevnik 02.03.2024

Fudbaleri Partizana savladali su na svom terenu pančevački Železničar 3:1 u 23. kolu Superlige.

Crno–beli su došli do 19. pobede zadržavši vrh tabele, dok su Pančevci i dalje zakucani na dnu. Hrabro su igrali gosti u prvom poluvremenu, čak su i izjednačili u 20. minutu preko Hajdina, ali je potom stigla kazna i dva gola u roku od šest minuta za, ispostaviće se konačnih 3:1 za Partizan. Partizan je poveo već u sedmom minutu, strelac je bio Samed Baždar, a asistent Aldo Kalulu. Gosti su izjednačili golom bivšeg fudbalera Crvene zvezde Stefana Hajdina, a gol mu