Zanimljiva izjava lazetića nakon poraza od zvzede: „Sila Boga ne moli, ali Bog silu ne voli” (foto)

Hot sport 02.03.2024

Šta je trener TSC-a ovom izjavom želeo da kaže? Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u gostima ekipu TSC-a rezultatom 1:3 u okviru 23. kola Superlige Srbije, a trener ekipe iz Bačke Topole Žarko Lazetić nakkon meča imao je zanimljivu izjavu. „Pa, po rezultatu da, čestitam Zvezdi na pobedi.

Prvo poluvreme smo bili nervozni, branili smo se fenomenalno, mislim da nas nisu ugrozili, imali su tri šuta na gol, mislim da je to bila dobra taktika. Sa druge strane u drugom poluvremenu smo bilii bolji s loptom, nepažnja kod drugog gola… Nismo izašli tamo gde pada lopta i tu bih se zadržao. Debitovao je igrač 2007. godište i takođe, reći ću i to igračima, sila Boga ne moli, ali Bog silu ne voli. „ A post shared by HOTSPORT – SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs) CRVENA