Zvezda sa dva penala dotukla TSC, tri povrede su Milojevićeva glavobolja pred derbi s Partizanom

Nova 02.03.2024  |  Autor: Miloš Ljubisavljević

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su TSC iz Bačke Topole u gostima u meču 23. kola Superlige sa 3:1.

Zvezda je pitanje pobednika rešila sa dva penala, po jednim u svakom od poluvremena, između kojih je TSC imao svoje periode dobre igre i umalo je kažnjavao padove intenziteta u odbrani crveno-belih. Sudija Milan Ilić je duvao u pištaljku prvo zbog igranja rukom Miloša Vulića kod starta na Geloru Kangi, a onda i zbog Antonićevog odgurivanja Pitera Olanjinke u poslednjih deset minuta meča. Kanga i In-Bom Hvang su bili precizni oba puta, između se i Osman Bukari