Buran 172. Večiti derbi pred krcatom marakanom: Zvezda se ispromašivala, Partizan sa igračem manje odneo bod!

Kurir 09.03.2024

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana odigrali su nerešeno 2:2 u 172. večitom derbiju u okviru 24. kola Superlige Srbije.

Gledali smo sjajan meč. U prvom poluvremenu Zvezda je potpuno dominirala. Napadala, stvarala velike šanse i promašivala. Stamenić, Šerif i Bukari dva puta promašivali su takoreći nemoguće. Ipak inicijativa crveno-belih isplatila se u 44. minutu. Nakon kornera Spajić se najbolje snašao u gužvi i zakucao loptu u mrežu. Radost crveno-belih potajala je svega dva minuta. Nakon nesporazuma u odbrani crveno-belih lopta dolazi do Saldanje koji ubacuje loptu u mrežu