Ликвидација која је уздрмала српску полицију Пуковник Влаховић после фудбала изрешетан, па са 2 хица оверен у главу (видео)

Ало 11.03.2024
Ликвидација која је уздрмала српску полицију Пуковник Влаховић после фудбала изрешетан, па са 2 хица оверен у главу (видео)

На данашњи дан пре 25 година убијен је пуковник полиције Милорад Влаховић (44).

Влаховић је био саветник у УКП МУП Србије, претходно и начелник градске Управе криминалистичке полиције. Ликвидиран је 11. марта 1999. године хицима из пиштоља испред улаза у Спортски центар "Кошутњак" у Београду. Починиоци и налогодавци нису откривени, а и мотив злочина је четврт века касније и даље мистерија. Кобне вечери ништа није наговештавало трагедију. Влаховић је, као и обично, с пријатељима ишао на редован термин за мали фудбал. "Нападачи су, према

Прочитајте још

Кључне речи

Хроника, најновије вести »