Umalo šok u Čačku: Borac vodio dva minuta do kraja, ali Partizan serijom 13-0 došao do pobede

Telegraf 11.03.2024  |  Telegraf.rs

Igračima domaćeg predstavnika je na kraju utakmice "voda ušla u uši" i nisu uspeli da pogode otvorene pozicije.

Košarkaši Partizana savladali su ekipu Borca iz Čačka u meču 22. kola ABA lige u hali kraj Morave rezultatom 77:84, po četvrtinama 26:26, 15:23, 16:11, 20:23. Crno-beli su krenuli utakmicu veoma kvalitetno, jakim kontranapadima su dolazili do lakih poena, a onda i upisali ranu dvocifrenu prednost. Ipak to nije bilo dugog daha. Borac se vrlo brzo vratio iz tog zaostatka i uspeli su da izjednače ludom trojkom Uskokovića uz zvuk sirene na kraju prve četvrtine. Druga