Adžićeva dva gola direktno iz kornera nedovoljna Čukaričkom, remi Novog Pazara i Voždovca

RTS 12.03.2024

Fudbaleri Čukaričkog i Spartaka remizirali su rezultatom 2:2 u meču 25. kola Superlige Srbije. Bez pobednika je završen i duel Novog Pazara i Voždovca (2:2), a TSC je ubedljivo nadigrao Mladost iz Lučana sa 4:1.

Meč je obeležio Luka Adžić sa dva gola postignuta direktno iz kornera. Prvi gol Adžić je postigao u 29. minutu diretkno iz udarca iz ugla nakon loše procene Aleksandra Vulića koji nije uspeo da reaguje na prvoj stativi. Drugi gol došao je takođe iz kornera u 51. minutu, samo je ovoga puta Adžić loptu poslao na drugu stativu, gde Vulić nije na vreme intervenisao. Međutim, Spartak je uspeo da se vrati u meč golom Ilije Martinovića u 55. minutu, da bi iskusni Vojo