Čudesni Atletiko nakon preokreta i penal drame u četvrtfinalu, slaviće se odbrane Oblaka

Nova 13.03.2024  |  Autor: Dušan Marković

Fudbaleri Atletiko Madrida su nakon penala izborili plasman u četvrtfinale Lige šampiona pošto su na svom terenu izbacili ekipu Intera.

Atletiko je posle poraza od 1:0 u prvoj utakmici i prednosti Inter au revanšu izborio produžetke,a potom i penale u kojima je briljirao Jan Oblak koji je sa dva odbranjena ejdanaesterca postao heroj ekipe Dijega Simeonea. Poveo je Inter u 22. minutu golom Dimarka,a samo dva minuta kasnije je izjednačio Grizma. Produžetke je doneo golom Depaj u 87. minutu za potpunu dramu u Madridu. #related-news_0 Nakon pogodaka u prvoj seriji, vidlei smo odbrane Oblaka i Somer au