Živković za "petardu" PAOK-a protiv Dinama, magija Olimpijakosa, u četvrtfinalu LK i Fiorentina, Aston Vila, Briž i Fener

RTV 14.03.2024  |  RTS, Tanjug

SOLUN - Fudbaleri Paoka savladali su zagrebački Dinamo 5:1 u revanš susretu osmine finala Lige konferencija. Ukupnim rezultatom 5:3, grčki tim je izborio četvrtfinale trećerangiranog takmičenja Evrope. Strelac petog Paokovog gola bio je Andrija Živković, reprezentativac Srbije.

Fudbaleri PAOK-a nadoknadili su dva gola zaostatka iz prvog duela odigranog u Zagrebu i plasirali su se u četvrtfinale Lige konferencija. Strelci za solunske crno-bele bili su Baba Rahman u 27, a Petar Sučić je autogolom u 33. minutu doneo dva gola prednosti grčkom timu. Brendon Tomas je bio precizan u 42, a Konstatinos Kulierakis u 73. minutu. Pobedu PAOK-a overio je srpski reprezentativac Andrija Živković iz penala u 88. minutu. Gol za Dinamo postigao je Arber

Glazer: Nema odmora, cilj je dupla kruna!