Svrake nemoćne na Etihadu: Siti na krilima sjajnog Portugalca do polufinala FA kupa! (video)

Hot sport 16.03.2024

Građani bez većih problema do polufinala Mančester siti se plasirao u polufinale FA kupa pobedivši na Etihadu Njukasl rezultatom 2:0 (2:0) Ključni igrač za „građane“ bio je Bernardo Silva, koji je postigao oba gola na utakmici.

FULL-TIME | WE’RE GOING TO WEMBLEY!! 2-0 ⚫️ #ManCity | @okx pic.twitter.com/ORZOtqMoUW — Manchester City (@ManCity) March 16, 2024 Prvi gol postigao je u 13. minutu kada je Rodri asistirao, a lopta je nesrećno pogodila Dena Burna i prevarila golmana Martina Dubravku. Silva je svoj drugi gol postigao u 31. minutu, nakon što je ponovo jedan igrač Njukasla nehotice skrenuo loptu u pravcu Dubravke, on nije uspeo da je zaustavi. Iako je Dubravka uspeo da odbrani sve