Руси нас разбили усред Москве! Пикси пробао нову тактику, "орлови" потопљени 4:0!

Мондо 21.03.2024  |  Милутин Вујичић

Фудбалска репрезентација Србије доживела тежак пораз у Москви пошто је 70 минута играла са играчем мање.

Фудбалска репрезентација Србије доживела тежак пораз у Москви пошто је 70 минута играла са играчем мање. Фудбалска репрезентација Србије доживела је тежак пораз у Москви где нас је Русија надиграла 4:0 (2:0), а да ствар буде још гора, добро смо и прошли када се све узме у обзир. Руси су у другом полувремену преко Арсена Захарјана погодили и пречку и стативу, док је истом фудбалеру поништен и гол због офсајда... С друге стране, Србија је имала две озбиљније шансе