Катарина Грујић први пут о паклу кроз који је прошла након операције: "9 месеци нисам имала глас, људи су бежали од мене"

Блиц 22.03.2024
Катарина Грујић први пут о паклу кроз који је прошла након операције: "9 месеци нисам имала глас, људи су бежали од мене"

Катарина Грујић стекла је популарност у такмичењу "Звезде Гранда", а попут многих певача и она је имала проблем са гласним жицама.

Сада је Катарина открила да је након операције прошла кроз праву агонију. - Мислим да сам највећи страх имала када сам оперисала гласне жице. Када 9 месеци нисам имала глас, када нисам могла нормално да причам и да певам. Дешавало се да људи чују како говорим и да беже од мене, не знају што се дешава са мном. Тако да највећи страх ми је био тада када сам изгубила глас и када сам просто имала страх хоће ли ми се икада више вратити. Поред страха за егзистенцију

Повезане вести »

Кључне речи

Забава, најновије вести »