Barać posle istorijske pobede Mege nad zvezdom: Tradicije su tu da se ruše, ponosan sam na moj tim!

Kurir 25.03.2024

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Mege rezultatom 83:89 u utakmici 24. kola ABA lige.

Trener Mege Marko Barać bio je presrećann posle velike i neočekivane pobede. "Mi smo u prvoj utakmici u Hali sportova protiv Zvezde, odigrali dobro skoro 40 minuta i na kraju je moglo da ode na obe strane. Na žalost oni su bili bolji na kraju. Mi smo tada osetili da možemo i tako smo se spremali za ovu utakmicu. Otvorili smo utakmicu izvanredno, napadački pametno, defanzivno odgovorno i prva četvrtina se završila kako smo želeli. Međutim, u drugoj četvrtini nošeni