Blickrig Čukaričkog za dupli poraz igora matića: Jesenas izgubio sa Čukom od Pazara, sada s Pazarom od tima sa Banovog brda!

Hot sport pre 29 dana
Blickrig Čukaričkog za dupli poraz igora matića: Jesenas izgubio sa Čukom od Pazara, sada s Pazarom od tima sa Banovog…
Loša forma plavo-belih se nastavlja. Igor Matić je nakon minimalnog poraza na klupi Čukaričkog u Novom Pazaru, sada izgubio kao trener plavo-belih upravo od bivšeg kluba. Konačan rezultat meča iznosio je 2:0 za vicešampiona Kupa Srbije iz prošle sezone. Na jednoj sjajnoj utakmici, prepunoj prilika, prvi gol smo videli sa bele tačke dvadset minuta pre kraja, a precizan je bio Marko Docić. Potom je blickrig Brđana upotpunjen dva minuta kasnije, golom Milana Pavkova,