Triling Nišlija za zlata vredne bodove: Radnički nakon poraza od Zvezde nastavio niz pobeda i obezbedio plej-of!

Hot sport 30.03.2024

Gledali smo dve veoma sadržajne utakmice Uzbudljiv susret između Radničkog 1923 i ekipe Napretka, koji se odigrao na stadionu „Čika Dača“, završen je trijumfom domaćina rezultatom 3:1.

Ova pobeda osigurala je Radničkom 1923 plasman u plej-of Superlige, što su ostvarili tri kola pre kraja preliminarnog dela sezone. Osim toga, Radnički se vratio na četvrto mesto na tabeli. Radnički je prvu veliku šansu za vođstvo imao u 16. minutu, kada je Kilijan Bevis izveo odličnu akciju sa leve strane, ali lopta nije završila u mreži. Međutim, prednost domaćinima doneo je Tomislav Dadić u 28. minutu nakon sjajne saradnje sa Aleksićem. Usledila je još jedna