Zvezda sa dva gola iz svlačionice do nova tri boda: Crveno-beli savladali IMT i zadržali +4 u odnosu na Partizan!

Kurir 03.04.2024

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su IMT rezultatom 2:0 u utakmici 28. kola Superlige Srbije.

Zvezda je tako zadržala četiri boda prednosti u odnosu na Partizan i na prvom mestu je sa 71 bodom. IMT je ostao na 12 mestu sa 28 bodova. Crveno-beli su rano poveli golom mladog Jovana Šljivića već u 4. minutu. To je bio njegov prvenac u dresu Zvezdu. Zvezda je nastavila da napada, ali ni gosti nisu došli da se brane, pretili su iz kontranapada. Najbolju priliku propustio je Kraso u 25. minutu, koji je šutirao pravo u Kneževića z čiste situacije. Na odmor se