Utakmica sezone na Ostrvu - Sedam golova i preokret Čelsija u 101. minutu nad Junajtedom

Sportske.net 04.04.2024  |  Sportske.net

Posle niza poraza ove sezone u glavnom gradu Engleske (Totenhem, Arsenal, Vest Hem), delovalo je da je Mančester junajted danas konačno progledalo, međutim nije se desilo.

Čelsi je slavio 4:3 u okviru 31. kola Premijer lige. Čelsi je do pobede došao zahvaljujući čak dva penala. Čelsi poveo u četvrtom minutu. Junajted napravio previše prostora na desnom boku, lopta je pogodila Varana i odbila se do Galahera, koji je loptu poslao u gol kroz noge Kazemira. Palmer je duplirao vodstvo „plavaca“ sa bele tačke, pošto je Antoni napravio faul gde nije smeo. Nije mnogo trebalo da se situacija na „Stamford Bridžu“ zakomplikuje. Vratili su gosti