Ludnica na "Stamford bridžu": Palmer do het-trika i pobede u 100. i 101. minutu!

B92 04.04.2024

Fudbaleri Čelsija savladali su Mančester junajted u uzbudljivom derbiju 31. kola na "Stamford bridžu" rezultatom 4:3.

Čelsi je u uvodnih 20. minuta stigao do dva gola prednosti i činilo se odveo meč u jednosmernu ulicu. Konor Galager je posle tri i po minuta prvi put matirao Andrea Onanu i to je najraniji gol "plavaca" u duelima sa Junajtedom još od 2016. godine i pogotka Pedra. Već u 19. bilo je 2:0 na semaforu pošto je Kol Palmer realizovao i sedmi jedanaesterac ove sezone, što je u tom trenutku bila polovina njegovih golova u ligi (14). Najavu preorketa najavio je Alehandro