Болесни умови! Стручњак анализирао психолошки профил ухапшених: Ово је најтежи злочин против немоћног лица, а умишљај постоји!

Курир 06.04.2024
Болесни умови! Стручњак анализирао психолошки профил ухапшених: Ово је најтежи злочин против немоћног лица, а умишљај…

Начелник Управе криминалистичке полиције Нинослав Цмолић рекао је да су Срђан Јанковић (50) и Дејан Драгијевић (50), који су осумњичени за убиство мале Данке Илић (2) из Бора, на испитивању у полицији хладнокрвно описивали злочин почињен 26. марта у месту Бањско поље.

Он је испричао да нису показали ни трунку кајања, да ниједном нису рекли да им је жао и да су најмонструознију ствар урадили кад се Данка пробудила у задњем делу возила. - Обојица су пала на полиграфском испитивању и на свим питањима. Они су двапут испитани и други пут су њихови одговори били прецизнији и истрага је већ имала више информације и конкретнија питања. Суочени са чињеницама, и један и други су признали дело, иако су одвојено испитивани, а приче

Прочитајте још

Кључне речи

Друштво, најновије вести »