Milan nastavio seriju pobeda: Jović šansu dobio sa klupe, Krstović isključen (video)

Večernje novosti pre 25 dana

FUDBALERI Milana nastavili su niz pobeda, pošto su u 31. kolu Serije A savladali Leće na "San Siru" sa 3:0. Ovo je "rosonerima" bio sedmi uzastopni trijumf u svim takmičenjima.

FOTO: Tanjug/AP Srpski reprezentativac Luka Jović ponovo je meč počeo na klupi. Stefano Pioli ga je na teren poslao u 62. minutu, ali bivši igrač Real Madrida nije uspeo da se upiše u strelce ili asistira. Na drugoj strani je od starta priliku dobio nekadašnji igrač Crvene zvezde Nikola Krstović. Ipak, on neće po dobrom pamtiti gostovanje u "gradu mode", pošto je za njega utakmica bila završena u 45. minutu kada je dobio direktan crveni karton zbog starta nad