Vlahović tresao mrežu bivšeg tima dva puta, ali ostao bez gola - trijumf lošeg Juventusa

B92 pre 28 dana

Fudbaleri Juventusa savladali su Fiorentinu minimalnim rezultatom 1:0 u meču 31. kola Serije A.

Gol odluke je postigao Federiko Gati u 21. minutu meča. Priliku od prvog minuta u timu Masimilijana Alegrija su dobili Filip Kostić i Dušan Vlahović, kojem su poništena čak dva gola. Prvo zbog ofsajda Bremera, a potom i Vestona Mekenija, pa ja srpski napadač ostao bez gola koji je očigledno želeo protiv bivšeg tima. "Stara dama" je upisala prvu pobedu posle četiri kola bez uspeha u tom pogledu, ali ne zahvaljujući dobroj igri. Štaviše, Fiorentina je bila bliže