Rukometaši Radničkog slavili na kraju ligaškog dela sezone

Ritam grada Kg pre 25 dana

Rukometaši Radničkog su u susretu poslednjeg, 22. kola Super rukometne lige savladali na svom terenu ekipu Jugovića iz Kaća rezultatom 36:31 (15:13) revanširavši im se za poraz u jesenjem delu sezone i tako spremno i u dobrom raspoloženju čekaju nastavak takmičenja u plejautu koji im predstoji.

Kragujevčani su šampionat završili na sedmom mestu sa 18 osvojenih bodova. Kao u prethodnom, tako i u ovom prvenstvenom susretu, rukometaši iz šumadijske prestonice su nastupili u oslabljenom sastavu, što je izazivalo bojazan kod stručnog štaba, jer su u igri bili važni bodovi za što bolje pozicioniranje u plejautu. Kragujevčani su bolje otvorili meč, prvi došli do 2 gola prednosti (2:0, 2.minut), koju su održavali sve do 11. minuta kada su agilni gosti uspeli da