Vaterpolisti Bečeja pobedom završili sezonu: „Mladostaši“ potopljeni na kraju

Dnevnik pre 23 dana  |  Dnevnik.rs

Umesto idućeg vikenda, vaterpolisti Bečeja su okončali sezonu Prve A lige Srbije nedelje dana ranije. Posle poraza (9:11) u Beogradu od Banjice u subotu uveče, odmah su u nedelju ugostili Mladost iz Pačeva i pobedili ih s 16:9 (1:1, 4:4, 6:2, 5:2).

„Mladostaši“ su bili koliko toliko ravnopravan rival samo u prve dve četvrtine, pa je na poluvremenu bilo 5:5, a već u trećem periodu igre domaći su stvorili razliku od četiri gola (6:2) i pitanje pobednika je bilo rešeno. U subotu protiv Banjice trener Miloš Brkljač je ukazao priliku sledećem sastavu: Jakovljević, Čavić, Sirotanović 1, Ićitović 1, Popov 2, Mesaroš 1, Kuprešak, F. Kovačev, U. Kovačev, Vuković 2, Jovanović, Pejaković, Ivanović, Milošević 2, a protiv