Sudija na žestokom udaru! Podigla se velika prašina zbog sporne situacije na meču Arsenal - Bajern! Legenda zagrmela: Čist penal!

Kurir pre 20 dana
Sudija na žestokom udaru! Podigla se velika prašina zbog sporne situacije na meču Arsenal - Bajern! Legenda zagrmela: Čist…

Švedski arbitar Glen Niberg našao se na udaru kritika nakon prvog četvrtfinalnog meča Lige šampiona između Arsenala i Bajern Minhena.

Utakmica je završena rezultatom 2:2, a i jedni i drugi smatraju da su žestoko oštećeni na ovom meču. Iz Bajerna se žale zbog nedosuđenog penala u 66. minutu, kada je Gabrijel uzeo loptu u ruke u svom šesnaestercu, a Englezi kipte od besa zbog sporne situacije koja se desila u 95. minutu utakmice. Saka je ostao na zemlji nakon duela sa Nojerom, ali sudija je procenio da penala nije bilo i pokazao da se igra nastavi. Ni u VAR sobi nisu videli ništa sporno u startu