Vreme je za osvetu: Novak Đoković saznao ime protivnika u četvrtfinalu Monte Karla!

Hot sport 11.04.2024

Novak je u poražen u poslednjem nijhovom duelu Australijski teniser Aleks de Minor napreduje u četvrtfinale Mastersa u Monte Karlu nakon pobede nad sunarodnikom Aleksejom Popirinom rezultatom 6:3, 6:4.

De Minor, koji je rangiran kao jedanaesti igrač na svetu, dominirao je na terenu više od 70 minuta, osiguravajući svoje mesto u sledećoj rundi gde će se susresti sa pobednikom meča između Novaka Đokovića i Lorenca Musetija. Dva brejka su bila dovoljna De Minoru da osvoji prvi set, dok je u drugom setu Popirin pružio veći otpor. Ipak, De Minor je uspeo da napravi ključni brejk, a iako je Popirin uzvratio brejkom kada je servirao za ostanak u meču pri rezultatu 5:3,