Romin heroj Manćini "rešio" i Milan, Ćabijeva "mašina" u finišu "slomila čekić"!

Sportske.net 11.04.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Rome savladali su Milan u gostima sa 1:0, dok je Bajer Leverkuzen na svom terenu pobedio Vest Hem sa 2:0, u prvim utakmicama četvrtfinala Lige Evrope.

I Milan i Roma su u večerašnji duel ušli u velikoj formi. Milan je imao sedam pobeda u nizu, a Roma je na "San Siro" stigla na krilima dobrih igara od dolaska trenera Danijelea de Rosija i trijumfa u gradskom derbiju protiv Lacija u subotu. Rimljani su bolje otvorili susret i imali veliku priliku u 16. minutu. Tukao je El Šaravi, a Menjon vrhovima prstiju izvukao loptu iz gola. U tim momentima smo gledali pravu opsadu gola Milana, a samo minut kasnije je Dibala