Zvezda ponižena u Istanbulu: Crveno-beli izbacili Partizan i žestoko se obrukali protiv Efesa pred Evropom

Telegraf 11.04.2024  |  Telegraf.rs

Klub sa Malog Kalemegdana ispustio je priliku da se pozitivnim utiskom oprosti od Evrolige za ovu sezonu

Košarkaši Crvene zvezde nisu uspeli da ostvare pobedu koja bi dala šansu Partizanu za potencijalni plasman u plej-in Evrolige, doživeli su poraz od Efesa u Istanbulu i nastavili loš niz koji imaju na ovom gostujućem terenu. Turci su slavili rezultatom 100:55, po četvrtinama 15:11, 30:20, 31:13, 24:11. Utakmicu su oba tima krenula veoma sporo, mali broj poena obeležio je prvu četvrtinu, a oba tima igrala su užasnu košarku prepunu grešaka, kako u napadu, tako i u