"Најмањи проблем ове линије": Поново драма у "уклетом" аутобусу у Београду: Путник снимио срамну сцену, па насмејао суграђане: Све је то нормално (видео)
Блиц 12.04.2024

Како се види на снимку подељеном на друштвеним мрежама, један мушкарац је запалио цигарету у аутобусу 511, који саобраћа на релацији Београд - Сремчица.
Наиме, није наведено када је настао снимак, али се види како се мушкарац ноншалантно понаша у аутобусу који многи карактеришу као " превоз на уклетој линији", због учесталих проблема на које се путници често жале. Подсетимо, чак 5 пожара је прогутало аутобусе на овој линији од краја прошле године, са последњим који се догодио пре тачно месец дана. Коментари испод видеа су се сложили да је ово можда "најмањи проблем" ове линије. "Боље цигара него аутобус",







