Nejmar postao opasan zavisnik! Al Hilal osvaja trofeje, a Brazilac pod hitno mora na lečenje

Večernje novosti pre 25 dana

Fudbaleri Al Hilala osvojili su Superkup Saudijske Arabije, pošto su sinoć u finalu u Abu Dabiju pobedili Al Itihad 4:1.

FOTO: Profimedia Al Hilal je poveo u petom minutu golom Malkoma, a izjednačio je Abderazak Hamdala u 21. minutu. Al Hilal je ponovo poveo u 44. minutu kada je strelac bio Salem el Davsari, a zatim je drugi gol na utakmici postigao Malkom, u 89. minutu, na asistenciju srpskog fudbalera Sergeja Milinkovića Savića. Konačan rezultat postavio je Naser el Davsari u šestom minutu nadoknade vremena. Za Al Hilal nije igrao srpski fudbaler Aleksandar Mitrović zbog povrede.