ATLETSKI TALENATI SIRMUMA Osvojili dvadeset šest medalja na tri takmičenja u jednom vikendu

Ozon pre 15 dana

Sremska Mitrovica – Mladi atletičari Sirmiuma su ovog vikenda ostvarili izvanredan uspeh osvojivši čak dvadeset šest medalja na tri različita takmičenja.

Prva medalja stigla je u subotu kada je brza Teodora Laketić dominirala na takmičenju u Stanišiću, Republika Srpska, osvojivši zlato u trkama na 60 i 200 metara. U Crvenki, Una Džever je osvojila srebrnu medalju na prvenstvu Vojvodine u krosu, dok je na mitingu na Univerzitetu u Beogradu osvojeno čak dvadeset tri medalje. Aleksandar Radovanović i Ena Savić su se posebno istakli sa po tri osvojene medalje. Mila Mimić je osvojila srebro na 200 i bronzu na 60 metara.