Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca se plasirali u plej-of Superlige nakon pobede nad Voždovcem

iKragujevac pre 15 dana

Fudbalski klub Radnički 1923 iz Kragujevca ostvario je važnu pobedu nad ekipom Voždovca rezultatom 2:1 u gostima, osiguravajući tako peto mesto na tabeli i ulazak u plej-of Superlige.

U uzbuđujućoj utakmici koja je odigrana u Beogradu, fudbaleri Radničkog uspeli su da zabeleže važnu pobedu. Vodstvo su preuzeli već u 11. minutu golom Vasilija Đurića, ali je taj gol bio poništen zbog ofsajda nakon intervencije sudije. Međutim, to nije obeshrabrilo igrače Radničkog, koji su nastavili da napadaju. Milutin Vidosavljević je uspeo da postigne gol u 71. minutu, postavljajući konačan rezultat u korist Radničkog. Ipak, uzbuđenje nije prestalo ni nakon tog