"Od ovoga može da se rikne" Definitvno nije lako navijati za Partizan - pogledajte kako je navijač sam sebi merio puls na stadionu

Kurir pre 15 dana
"Od ovoga može da se rikne" Definitvno nije lako navijati za Partizan - pogledajte kako je navijač sam sebi merio puls na…

U derbiju 30. kola fudbaleri Čukaričkog su na svom terenu savladali Partizan rezultatom 3:2 (1:0).

Golove za domaći tim su postigli Vinisijus u 28., Ivanović u 51. i Nikčević u 90+3. minutu, dok su strelci za Partizan bili Severina u 90. i Baždar u 90+2. minutu. Na Banovom brdu gledali smo zaista spektakularnu utakmicu, a fudbaleri Partizana ponovo su svojim navijačima "pojeli" ogromnu količinu živaca. Bilo je napeto do samog kraja, u sudijskoj nadoknadi mreže su se tresle tri puta, a koliko je bilo stresno navijačima gostujućeg tima najbolje pokazuje jedan