Klinac odbranio penal Tadiću - Oly posle ludnice u Istanbulu otišao u polufinale!

B92 pre 14 dana

Fudbaleri Olimpijakosa poslednji su polufinalisti Lige konferencija, pošto su eliminisali Fenerbahče posle penala 3-2.

Oni će se u borbi za plasman u finale boriti protiv Aston Vile, koja je posle penala pobedila Lil. Fenerbahče je iz prvog meča imao zaostatak od jednog gola, pošto je u Pireju izgubio 3:2 i to je bio razlog da ofanzivno krene pred svojim navijačima. To im se ispaltilo u 12. minutu, kada je Kahveči bio strelac za 1:0 i poravnanje u ukupnom rezultatu. Bio je to rezultat posle regularnih 90 minuta, nakon čega su u Istanbulu počeli produžeci, ne bi li se odlučio