Ludnica na startu večitog derbija: Baždar doneo vođstvo Partizanu, Kanga sa bele tačke izjednačio (video)

Hot sport pre 13 dana

Atraktivno na startu Crvena zvezda ugostila je Partizan u okviru prvog kola plej-ofa Superlige Srbije, a meč je počeo u 18 časova.

Posle nešto više od 15 minuta gledamo sjajan fudbal u 173. večitom derbiju, a rezultat je 1:1 Partizan je poveo u 11. minutu, a pogodak je postigao Samed Baždar nakon odlične akcije crno-belih. 🇷🇸 Goal: Samed Bazdar | Crvena zvezda 0-1 FK Partizan pic.twitter.com/nCSL50fcE9 — FootColic ⚽️ (@FootColic) April 20, 2024 Ipak, sreća Partizana nije dugo trajala, s obzirom da je Kanga doneo izjednačenje golom sa bele tačke u 15. minutu.