Spektakl u Kragujevcu: Sedam golova i pobeda Radničkog 1923 protiv Čukaričkog (foto, video)

Sportski žurnal pre 13 dana

Posle prve pobede u plej-ofu, a ukupno 17. od početka sezone, Radnički 1923 je četvrti na tabeli sa 53 boda, dok je tim sa Banovog brda šesti sa 48

Fudbaleri Radničkog 1923 pobedili su danas na svom terenu ekipu Čukaričkog sa 4:3, u utakmici 31. kola Super lige Srbije. Posle prve pobede u plej-ofu, a ukupno 17. od početka sezone, Radnički 1923 je četvrti na tabeli sa 53 boda, dok je tim sa Banovog brda šesti sa 48. Radnički 1923 je poveo u šestom minutu pogotkom Matije Gluščevića, ali je Čukarički preokrenuo rezultat golovima Luke Adžića i Vinisijusa Mela u 13, odnosno 15. minutu. Domaći tim je izjednačio u