Vojvođanski derbi nam je doneo sve: Vojvodina pogodila i iz slobodnjaka, ali je TSC odneo ceo plen!

Telegraf pre 16 dana  |  Telegraf.rs

Fudbaleri TSC-a pobedili su Vojvodinu 3:2 u utakmici 31. kola Superlige Srbije, odnosno na početku samog plej-ofa takmičenja.

Posle prvih petnaest minuta već je bilo jasno da ćemo gledati spektakl! Miloš Pantović je u trećem minutu načeo mrežu gostujućeg tima, a potom je i Aleksandar Ćirković najavio ono što nas je čekalo nekokliko minuta kasnije. Sjajno je pogodio dalji ugao gola Lazara Carevića za prednost od 2:0, međutim gosti se nisu predavali. Svoju šansu dočekali su u trinaestom minutu, kada je mrežu iz slobodnog udarca na sjajan način pogodio Dejan Zukić. U nastavku duela najpre je