Aston vila nastavlja pohod ka Ligi šampiona, Kristal palas ubedljiv protiv Vest Hema

RTS pre 12 dana

Fudbaleri Aston vile savladali su Bornmut rezultatom 3:1 u meču 34. kola Premijer lige.

Vila je novom pobedom nastavila pohod ka Ligi šampiona i sada ima šest bodova, ali i dve utakmice više od petoplasiranog Totenhema. Bornmut je poveo u 31. minutu preko Dominika Solankea koji je bio precizan sa penala. Bio je to njegov 18. gol ove sezone. Međutim, Morgan Rodžers je svojim golom u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena uspeo da donese izjednačenje domaćima. Nakon toga je Musa Dijabi preokrenuo rezultat u 57. minutu, da bi u 78. minutu Leon Bejli