Spartak minimalnim rezultatom bolji od Javora, Voždovac slavio u Novom Pazaru a Radnički u Nišu

RTS pre 12 dana

Fudbaleri Spartaka iz Subotice pobedili su na "Gradskom stadionu" ekipu Javora 1:0 u prvoj današnjoj utakmici plej-auta Superlige Srbije. Identičnim rezultatom ekipa Voždovca bila je bolja od Novog Pazara na gostovanju, a Radnički iz Niša je na svom terenu nadigrao tim Radnika pogotkom u poslednjoj minuti sudijske nadokmade.

Spartak i Javor odigrali su ujednačen duel, sa samo jednim šutem u okvir gola. Pobednički pogodak za domaću ekipu postigao je Nigerijac Kolins Atule u 61. minutu meča. Spartak se posle ovog duela nalazi na prvoj poziciji među timovima koji se bore za opstanak, dok je Javoru situacija malo zakomplikovana. Tim iz Subotice naredni meč igra protiv Voždovca na "krovu", dok će Javor u Ivanjici dočekati ekipu IMT-a. Fudbaleri Voždovca su dobro ušli u meč na gostovanju u