BICIKLISTI VALJEVSKOG SPUTNJIK-MET OSVOJILI 11 MEDALJA NA TREĆEM MTB KUPU SRBIJE

Valjevska posla pre 10 dana

Takmičari valjevskog biciklističkog kluba Sputnjik MET, na trećem MTB Kupu Srbije koji je održan u nedelju na kružnoj stazu na Stražilovu, osvojili su ukupno 11 medalja i to: pet zlatnih, pet srebrnih i jednu bronzanu.

Mila Starčević U pojedinačnoj konkurenciji, prema i očekivanju, najbolji utisak ostavili su reprezentativci Srbije: junior Igor Davidov i kadetkinja Mila Starčević. Oni su na zahtevnoj stazi, taktički besprekorno i hrabro vozili svoje trke i izvojevali ubedljive pobede nad svojim rivalima. Igor Davidov Veliki trijumf ostvaren je i u nadmetanju starijih poletaraca: Filip Vukmir je osvojio zlato, Sava Starčević srebro, a odličan je bio i Stefan Simović na petom mestu