Zgodna plavuša nahvalila delije: Supruga golmana Crvene zvezde oduševljena pobedom i navijanjem u derbiju! (foto)

Kurir pre 9 dana

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u finale Kupa Srbije, nakon što su u polufinalu savladali Partizan, rezultatom 2:0 (2:0).

Jedan od boljih u timu Crvene zvezde bio je golman Omri Glazer, koji je sve teške situacije ispred svog gola rešio na maestralan način. U prvom poluvremenu ukrotio je šut Goha, a u drugom udarac Nemanje Nikolića. Njegova supruga Šira Glazer ne propušta nijednu utakmicu. Tako je bilo i u sredu veče, kada je zauzela svoje mesto u svečanoj loži. Zgodna plavuša bila je oduševljena odbranama svog dragog, ali i navijanjem Delija tokom svih 90 minuta. Na društvenim