Junajted ispustio bodove u spornoj završnici, "svrake" poslale Šefild u Čempionšip VIDEO

B92 pre 12 dana

Fudbaleri Njukasla i Vulverhemptona upisali su trijumfe u drugom terminu subotnjeg programa u Premijer ligi, dok su druga dva meča okončana bez pobednika.

Između ostalih, od 16 časova po srednjeeevropskom vremenu su na teren "Krejven kotidža" izašli fudbaleri Fulama i Kristal Palasa koji su remizitali 1:1 u meču 35. kola engleskog šampionata. Posle prvog poluvremena bez golova, Rodrigo Munjis je doveo domaćina u prednost, ali je bod gradskom rivalu prelepim pogotkom sa distance doneo u 87. minutu Džefri Šlup. Od 69. minuta za Fulam je igrao Saša Lukić, koji je zamenio Džoaa Palinju. Bez tri boda su u identičnom