Bez milosti izbačeni iz premijer lige: Jedan putnik u Čempionšip je od danas poznat

Večernje novosti pre 12 dana

Fudbaleri Njukasla ubedljivo su savladali ekipu Šefild junajteda (5:1) i tako ih poslali u Čempionšip.

FOTO: Tanjug/AP Ovaj poraz definitivno je potpisao povratak Šefilda u drugu englesku ligu, odakle je stigao prošlog leta. Šefild junajted je poveo na ovom meču golom Ahmedhodžića u 5. minutu, da bi gosti do izjednačenja stigli preko Isaka u 26 minutu, a sa 1:1 se otišlo i na poluvreme. Tokom drugog dela igre viđena je prava demonstracija sile, prvo je Bruno Gimaraeš pogodio u 54. minutu, zatim drugi gol na meču daje Isak u 61, Ozbron povećava na 4:1 u 65, a