Muk u Pančevu, Nišlije do boda u 92' - Dobrašinović pred kamerama najavio ostavku

B92 pre 14 dana

Fudbaleri Železničara iz Pančeva i niškog Radničkog odigrali su 1:1 u meču plej-auta Superlige.

Pančevci su ostali bez pobede u 92. minutu kada je Vanja Ilić savladao golmana "dizelke" Mijatovića. Bio je to hirurški precizan udarac ofanzivca gostiju, u golmanov ugao, uz stativu, tako da Mijatovićeva intervencija nije mnogo pomogla da spasi svoj tim. Tako su gosti i šesti meč zaredom ostali neporaženi. Ilić je deset minuta pre izjednačenja već savladao Mijatovića, međutim taj gol mu je poništen jer je asistent Vukić bio za pola koraka u ofsajd poziciji. Ilić