Kakva bomba: Krstović postigao verovatno najlepši gol u karijeri, ovo se ne brani (video)

Hot sport pre 13 dana

Sjajan pogodak bivšeg napadača Zvezde Fudbaleri Lećea i Monce remizirali su 1:1 u okviru 34. kola italijanske Serije A, a jedini pogodak za domaće postigao je bivši napadač Crvene zvezde Nikola Krstović.

Čitav meč sveo se u sudijskoj nadoknadi, s ozbirom da smo tek tada videli golove. Poveo je Leće u drugom minutu sudijske nadoknade, nakon sjajnog pogotka Krstovića. Dobio je loptu Nikola na ivici kaznenog prostora, a potom „raspalio“ i skinuo paučinu sa gola Monce. Ipak, u nastavku je Monca uspela da izjednači, i to u šestom minutu, kada je sa bele tačke pogodio Pesina.