Rijeka pala u Zagrebu pred meč sezone: Dinamo novi lider pred veliki derbi na "Rujevici"!

Kurir pre 14 dana

Fudbaleri Rijeke poraženi SUod Lokomotive u Zagrebu rezultatom 3:1 u meču 32. kola hrvatske lige Rijeka je ovim porazom prepustila prvo mesto na tabeli aktuelnom šampionu Dinamu iz Zagreba pred veliki derbi na "Rujevici" u narednom kolu, a uoči koga Dinamo ima poen više.

Povela je Lokomotiva u 37. minutu golom Roberta Mudražije, a vođstvo domaćina udvostručio Marin Šotiček šest minuta kasnije. Gol nade za tim trenera Željka Sopića postigao je Kolumbijac Horhe Obregon u 67. minutu, ali je sve dileme oko pitanja pobednika otklonio Šotiček svojim drugim pogotkom u šestom minutu sudijske nadoknade. Kurir sport Pratite Kurir sport na Viberu Kurir